Dopis pre majiteľov nehnuteľností – rodinných domov s kolaudáciou pred r. 2013

ŠTÁTNA PODPORA 14.000 EUR NA OBNOVU RODINNÉHO DOMU

pre dosiahnutie energetickej úspory aj pre Vás!

Vážený vlastník nehnuteľnosti – rodinného domu.

Využite možnosť rekonštrukcie – obnovy Vášho domu s preplatením až 60% nákladov zo štátnej dotácie na obnovu domov (maximálne 14.000 EUR).

Je to úžasná a jedinečná príležitosť ako za nižšiu investíciu zvýšiť hodnotu svojej nehnuteľnosti, znížiť energetickú náročnosť rodinného domu, zvýšiť si komfort vlastného bývania a ušetriť na pravidelných platbách za energie.

Predpokladom získania štátnej dotácie je dosiahnutie úspory na energiách 30% a viac. Túto úsporu Vám ponúkame dosiahnuť realizáciou:

  • zateplenia obvodových stien (vyše 20-ročné skúsenosti s realizáciou fasád rodinných domov a desiatky spokojných zákazníkov; pýtajte naše referencie)
  • výmeny okien (prémiové moderné profily od Oknoplast a Salamander s 3-sklom)
  • prípadne výmeny plynového kotla a rozvodov

Kontaktujte nás ešte dnes na tel. čísle 0903670287 (Ing. Michal Eliáš) a pridajte sa k radu spokojných zákazníkov, pre ktorých zrealizujeme v najvyššej kvalite a rozumnej cene obnovu Vášho rodinného domu a zabezpečíme kompletnú dokumentáciu (energetické certifikáty, vyplnenie a podanie žiadostí, dokumentáciu ku stavebným prácam, faktúry za práce a materiál, záruky na dodané práce), potrebnú pre získanie ŠTÁTNEJ DOTÁCIE.

ZDARMA konzultácia, poradenstvo a cenová ponuka – 0903 670 287

PS: Program štátnej dotácie má obmedzenú kapacitu, preto neváhajte a rozhodnite sa ešte dnes, nepremárnite príležitosť kedy Vám štát prispieva sumou 14.000,- EUR na obnovu Vášho rodinného domu!