Technická podpora a správa SK užívateľov: TRIGGER, spol. s r. o. , Sládkovičova 11, 949 01 Nitra, tel: 0910 422 275 / 0903 670 287 email: sped@3gger.com

Bezkonkurenčne najväčšia a najpoužívanejšia špedičná, kontaktná a vyťažovacia databanka v Čechách a na Slovensku. Takmer 10000 užívateľov, tisíce ponúk denne a milióny ročne. Celý systém je založený na zadávaní vlastných ponúk užívateľom na jeho počítači resp. mobilnom zariadení a možnosti prehliadania ponúk od ostatných užívateľov registrovaných v databanke. Dáta v systéme je možné rozdeliť na globálne ponuky (všetky ponuky užívateľov) a ponuky v rámci SR, ČR v kategóriách PREPRAVY, VOĽNÉ VOZIDLÁ, INZERCIA. Comarr databanka ponúka tradičné, moderné a funkčné riešenie pre všetky zariadenia a platformy (PC/tablet/mobil, Windows/iOS/Android/web).

Zadávajte a prezerajte ponuky prepráv a voľných vozov. Vyťažovanie nákladnej automobilovej prepravy je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Rýchla a efektívna kontrola nových firiem, zdarma aplikácia pre prístup k dátam, tisícky ponúk na prepravu tovaru denne a nízky mesačný paušál je skvelá ponuka od špedičnej databanky ComArr.

Nákladná automobilová preprava a profesionálny nástroj pre jej úspešné riadenie: databanka ComArr.

Databanka ponúka bezplatnú registráciu a cenovo najvýhodnejšie paušály za využívanie služby.

Pre detailný popis systému, objednávku, zmluvné podmienky, cenník a ďaľšie kliknite: spedice.comarr.cz

Uzatvorenie zmluvy pre poskytovanie dát: spedice.comarr.cz/smlouvaVerzia prístupu podľa územnej platnosti prepráv

Vnútro SK – obsahuje len záznamy/ponuky, ktoré sa začínajú a končia na území Slovenska. (napr. Nitra-Žilina)

Československo – obsahuje všetky záznamy/ponuky z územia Českej a Slovenskej republiky

GLOBAL – verzia bez obmedzenia, obsahuje VŠETKY ponuky/záznamy, ktoré sú v systéme.